60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.48 | 5 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | II | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
2. | 12.76 | 7 s1 | BARANOWSKA Nela | KS AZS AWF Wrocław | 2006 | Z/1338/21 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | III | |||||||||||||||||
3. | 12.82 | 3 s1 | SZYMSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | Z/0511/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 13.05 | 3 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | +1.2 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 13.35 | 5 e3 | TRYBA Martyna | GKS Start Długołęka | 2006 | Z/0205/20 | U20 | DS | Łódź (1 / F) | 2024-05-19 | -0.1 | IV | OSU | ||||||||||||||||
6. | 13.70 | 5 s2 | SZYMSKA Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | Z/0512/20 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.3 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
7. | 14.37 | 6 s5 | JANIAK Karolina | MKS MOS Wrocław | 2006 | Z/1594/24 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 14.49 | 3 s7 | ALEKSIUŃ Tamara | KS AZS AWF Wrocław | 2006 | Z/3185/22 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.63 | 1 s3 | NOWAK Antonina | GKS Start Długołęka | 2006 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
2. | 13.18 | 3 s3 | TRYBA Martyna | GKS Start Długołęka | 2006 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
3. | 13.34 | 7 s3 | SZYMSKA Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.39 | 2 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -1.0 | -- | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
2. | 22.24 | 1 s3 | ALEKSIUŃ Tamara | KS AZS AWF Wrocław | 2006 | Z/3185/22 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -0.7 | -- | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.09 | 3 s8 | SZYMSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | Z/0511/20 | U20 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -0.1 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 26.50 | 2 s7 | BARANOWSKA Nela | KS AZS AWF Wrocław | 2006 | Z/1338/21 | U20 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | +0.1 | III | |||||||||||||||||
3. | 26.57 | 3 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | III | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
4. | 27.14 | 2 s2 | SADOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Wrocław | 2005 | Z/1117/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | III | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 27.56 | 1 w3 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -2.3 | IV | LDK! | KN B | |||||||||||||||
6. | 28.18 | 2 w3 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -2.3 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
7. | 28.81 | 3 s6 | PAPIERSKA Martyna | WLKS Wrocław | 2006 | Z/9216/21 | U20 | DS | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.2 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
8. | 30.17 | 5 s5 | ALEKSIUŃ Tamara | KS AZS AWF Wrocław | 2006 | Z/3185/22 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.7 | -- | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.35 | 1 s5 | NOWAK Antonina | GKS Start Długołęka | 2006 | Z/0131/20 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | OSU KN B | |||||||||||||||||
2. | 42.18 | 2 s3 | SADOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Wrocław | 2005 | Z/1117/20 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 42.79 | 4 s3 | BARANOWSKA Nela | KS AZS AWF Wrocław | 2006 | Z/1338/21 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 43.42 | 1 s12 | SZYMSKA Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | Z/0512/20 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 43.61 | 3 s3 | BLUM Łucja | WLKS Wrocław | 2005 | Z/1314/20 | U20 | DS | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 44.32 | 1 s7 | TRYBA Martyna | GKS Start Długołęka | 2006 | Z/0205/20 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | OSU | |||||||||||||||||
7. | 45.45 | 2 s19 | GAMROT Zuzanna | WLKS Wrocław | 2005 | Z/0051/22 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 58.09 | 1 s1 | KOPEĆ Gabriela | SMKS Parasol Wrocław | 2006 | Z/0519/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 60.33 | 1 s2 | NOWAK Antonina | GKS Start Długołęka | 2006 | Z/0131/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | III | OSU KN B | |||||||||||||||||
3. | 60.78 | 1 s1 | SADOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Wrocław | 2005 | Z/1117/20 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 61.87 | 3 s1 | SZYMSKA Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | Z/0512/20 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 65.60 | 3 s3 | TRYBA Martyna | GKS Start Długołęka | 2006 | Z/0205/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | OSU | |||||||||||||||||
6. | 69.35 | 4 s2 | PISKOROWSKA Dagmara | MKS MOS Wrocław | 2006 | Z/0438/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:40.97 | 1 s6 | BOROWSKA Kinga | SMKS Parasol Wrocław | 2006 | Z/0521/20 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:40.17 | 1 w2 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:48.29 | 2 w2 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:13.84 | 2 s1 | ŚWIEGOT Julia | WKS Śląsk Wrocław | 2006 | Z/3734/20 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:26.08 | 4 s1 | BOROWSKA Kinga | SMKS Parasol Wrocław | 2006 | Z/0521/20 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.51 | 3 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | II | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
2. | 16.63 | 6 s1 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
3. | 17.42 | 2 s1 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 64.44 | 1 s1 | NOWAK Antonina | GKS Start Długołęka | 2006 | Z/0131/20 | U20 | DS | Łódź (1 / F) | 2024-05-19 | II | OSU KN B | |||||||||||||||||
1500 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.45 | 6 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.35 | 3 w3 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.45 | 4 | KAMIŃSKA Barbara | MKS MOS Wrocław | 2005 | Z/1476/21, Z/1476/21 | U20 | DS | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | I | KN B | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.58 | 1 | CHASS Alyona | KS AZS AWF Wrocław (Z) | 2005 | Z/2927/22 | U20 | DS | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.1 | II | |||||||||||||||||
2. | 4.99 | 2 w3 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | +0.6 | IV | LDK! | KN B | |||||||||||||||
3. | 4.72 | 3 w3 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | +1.3 | -- | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 4.55 | 14 | PŁONKA Natalia | UKS Sprint Legnica | 2006 | Z/5816/23 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.8 | -- | |||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.99 | 1 | CHASS Alyona | KS AZS AWF Wrocław (Z) | 2005 | Z/2927/22 | U20 | DS | Aleksandrów Łódzki (1 / F) | 2024-05-04 | +0.7 | I | |||||||||||||||||
2. | 10.57 | 5 | PAPIERSKA Martyna | WLKS Wrocław | 2006 | Z/9216/21 | U20 | DS | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.69 | 1 | MIOSKOWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław | 2005 | Z/0540/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 12.11 | 1 | DRZYZGA Julia | LKS Polkowice | 2006 | Z/1785/21 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | II | KN B | |||||||||||||||||
3. | 10.59 | 2 | GNYP Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | Z/0641/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 9.65 | 1 w1 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
5. | 9.38 | 2 | SZYMANIAK Marcelina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/3256/23 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 7.71 | 3 w1 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.29 | 1 | GNYP Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | Z/0641/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 37.99 | 2 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 26.83 | 6 | NOWACKA Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2006 | Z/1149/19 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 22.30 | 11 | KAMIŃSKA Katarzyna | LKS Polkowice | 2006 | Z/1578/24 | U20 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.57 | 1 | SZPOND Aleksandra | MKS Osa Zgorzelec | 2006 | Z/8257/21 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 32.66 | 2 | GRUDZIEŃ Ewelina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2005 | Z/3299/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.96 | 2 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 24.90 | 2 | JANIAK Karolina | MKS MOS Wrocław | 2006 | Z/1594/24 | U20 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 18.57 | 4 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3750 | 1 | CZERNIAK Antonina | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | Z/0436/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
17.77(-2.8)-1.35- 9.65-28.18(-2.3)-4.72(+1.3)-36.38-2:40.17 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 3461 | 3 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
17.34(-2.8)-1.44- 7.71-27.56(-2.3)-4.99(+0.6)-18.57-2:48.29 | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.57266497612 sekund |